W Wielką Sobotę (30.03.2024) nasze oddziały będą czynne do godziny 13:00.
To coś więcej niż tylko firma
Trzykrotnie zdobyliśmy tytuł Dealera Roku SEAT. Przyznano nam również platynową statuetkę w kategorii „Najwyższy udział na rynku lokalnym” oraz „Najwyższa jakość w serwisie”. Nasi pracownicy są regularnie wyróżniani w konkursach branżowych.
Osiągnęliśmy to wszystko dzięki zgranemu zespołowi pracowników Dynamica!
Wybierz lokalizację!
Wybierz lokalizację!
Jawornik 525
32-400 Myślenice
Godziny otwarcia
Pn-Pt 8:00 - 19:00
Sob 8:00 - 15:00
Godziny otwarcia
Pn-Pt 6:00 - 22:00
Sob nieczynne
30-347 Kraków
Godziny otwarcia
Pn-Pt 9:00 - 19:00
Sob 9:00 - 15:00
Godziny otwarcia
Pn-Pt 9:00 - 19:00
Sob 9:00 - 15:00
Godziny otwarcia
Pn-Pt 9:00 - 19:00
Sob 9:00 - 15:00
Godziny otwarcia
Pn-Pt 8:00 - 19:00
Sob 8:00 - 15:00
Jawornik 788
32-400 Myślenice
Godziny otwarcia
Pn-Pt 8:00 - 19:00
Sob 8:00 - 15:00
Mariusz Bratek
Kierownik Salonu
Mateusz Kosek
Doradca Handlowy
Łukasz Burda
Doradca Handlowy
Kamila Piotrowicz
Doradca Handlowy
Eliza Węgrzynowska
Doradca Handlowy
Natalia Bałucka
Logistyka
Martyna Szlachetka
Logistyka / Recepcja
Katarzyna Szydlak
Recepcjonistka
Maciej Sawicki
Asystent Salonu
Jakub Kamiński
Kierownik Salonu
Piotr Moskal
CUPRA Master
Maciej Kokoszka
CUPRA Master
Dawid Bielecki
CUPRA Master
Maciej Kawa
Asystent salonu
Aleksander Jakuć
Doradca Handlowy
Damian Stuglik
Doradca Handlowy
Szymon Perczak
Kierownik sprzedaży samochodów używanych
Monika Szczepaniak
Doradca Handlowy
Mirosław Hajdus
Doradca Handlowy
Paweł Wróbel
Doradca Handlowy
Mateusz Anielczyk
Specjalista ds. Zakupów
Aleksander Dziadkowiec
Logistyk
Kamil Przała
Asystent Salonu
Dominik Rożej
Kierownik CUPRA Studio Warszawa
Kamil Chojnacki
CUPRA Master
Tomasz Burnatowicz
CUPRA Master
Robert Maluga
CUPRA Master
Michał Kosieradzki
CUPRA Master
Sebastian Pyrzanowski
CUPRA Master
Sebastian Busler
CUPRA Expert
Weronika Banaszak
Recepcjonistka
Dominik Rożej
Kierownik Salonu
Radosław Jaszcz
Doradca Handlowy
Łukasz Rutkowski
Kierownik Działu Zakupów
Łukasz Pierzchała
Specjalista ds. Zakupów
Filip Siwczyk
Specjalista ds. Zakupów
Patrycja Dołęga
Recepcjonistka/Kasjer
Michał Łukaszuk
Asystent Salonu
Jakub Szczuciński
Kierownik Salonu KIA
Rafał Wągrodzki
Doradca Handlowy
Karol Laskowski
Doradca Handlowy
Jerzy Janiszewski
Doradca Handlowy
Łukasz Chojnacki
Doradca Handlowy
Szymon Perczak
Kierownik sprzedaży samochodów używanych
Krzysztof Jaglarz
Doradca Handlowy
Marcin Synowiec
Doradca Handlowy
Grzegorz Włoch
Doradca Handlowy
Bartosz Działek
Doradca Handlowy
Mateusz Anielczyk
Specjalista ds. Zakupów
Bogusława Szlachetka
Logistyka
Norbert Suder
Marketing Team Leader
Filip Da Silva Costa
Młodszy Specjalista ds. Marketingu
Anna Jania
Młodszy Specjalista ds. Marketingu
Dominik Szostak
Kierownik Działu Contact Center
Aneta Fryc
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Wiktoria Rybusiewicz
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Aleksandra Woźniak
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Anna Dudzik
Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Julia Judasz
Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Katarzyna Śliwa
Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Jakub Lelek
Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Emilia Moskała
Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Klaudia Muniak
Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Patryk Adamus
Kierownik Serwisu
Piotr Hodurek
Doradca Serwisowy
Dariusz Szlachetka
Doradca Serwisowy
Łukasz Sternalski
Doradca Serwisowy
Mirosław Podoba
Doradca Serwisowy
Grzegorz Bartoszewski
Asystent Serwisu
Jarosław Rostek
Kierownik Serwisu
Artur Masiak
Mistrz Serwisu
Robert Smoleński
Mistrz Serwisu
Kazimierz Kauch
Doradca Serwisowy
Jan Herda
Doradca Serwisowy
Jakub Herda
Doradca Serwisowy
Dominik Jackiewicz
Doradca Serwisowy
Kacper Łusiak
Doradca Serwisowy
Bartosz Urbański
Doradca Serwisowy
Mateusz Walczak
Doradca Serwisowy
Krzysztof Łakomy
Specjalista ds. Gwarancji
Marcin Nowak
Logistyk
Ivaskiv Oleksandr
Logistyk
Michał Oleksiński
Kierownik działu F&I
Angelina Prochownik
Specjalista ds. Ubezpieczeń i Finansowań
Agnieszka Gwiżdż
Specjalista ds. Ubezpieczeń i Finansowań
Anna Sala
Specjalista ds. Ubezpieczeń
Magdalena Żądło
Specjalista ds. Ubezpieczeń
Agata Kaczanowska
Specjalista ds. Ubezpieczeń i Finansowań Warszawa
Magdalena Biernaciak
Specjalista ds. Finansowań i Ubezpieczeń, Warszawa
Michał Sośnicki
Młodszy Specjalista ds. Ubezpieczeń i Finansowań
Daniel Serafin
Młodszy Specjalista ds. Ubezpieczeń
Katarzyna Szarek
Młodszy Specjalista ds. Ubezpieczeń
Dominik Rożej
Kierownik ds. Sprzedaży Flotowej SEAT & CUPRA
Jakub Szczuciński
Kierownik ds. Sprzedaży Flotowej KIA
Marta Buziewicz-Jarzyna
Doradca Flotowy
Jakub Durka
Doradca Flotowy
Dariusz Bzdek
Kierownik Działu Części Zamiennych
Piotr Pieronek
Doradca Handlowy Części Zamiennych
Szymon Szymski
Specjalista Działu Części
Jakub Łopata
Specjalista Działu Części
Jacek Araszkiewicz
Doradca Działu Części Zamiennych
Michał Dobrzański
Doradca Działu Części Zamiennych
Filip Dukielski
Doradca Działu Części Zamiennych
Mateusz Czerwień
Kierownik Biura Obsługi Klienta
Artur Pulchny
Kierownik Techniczny Blacharni–Lakierni
Krzysztof Bizoń
Specjalista ds. Obsługi Szkód
Władysław Góralik
Specjalista ds. Obsługi Szkód
Magdalena Grandys
Specjalista ds. Obsługi Szkód
Piotr Mazurkiewicz
Brygadzista hali blacharsko-lakierniczej
Kamil Tomana
Brygadzista hali blacharsko-lakierniczej
Anna Klimas
Specjalista ds. Rozliczeń i Administracji
Katarzyna Warzecha
Specjalista ds. Rozliczeń i Administracji
Magdalena Chromy
Młodszy Specjalista ds. Obsługi Szkód
Leszek Tekieli
Specjalista ds. Części Zamiennych
Paulina Pasiowiec
Pracownik Biura Obsługi Klienta
Bartłomiej Górka
Specjalista ds. Części Zamiennych
Krzysztof Brzeziński
Kierownik Biura Obsługi Klienta / Starszy Specjalista ds. Obsługi Szkód
Artur Makowczyński
Specjalista ds. Obsługi Szkód
Tomasz Mikrut
Specjalista ds. Obsługi Szkód
Patrycja Czternastek
Specjalista ds. Obsługi Szkód
Agata Wojdyr
Młodszy Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych
Katarzyna Skuza-Wolska
Młodszy Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych
Mateusz Jasięga
Specjalista Działu Części Zamiennych
Tomasz Dobrowolski
Specjalista Działu Części Zamiennych
Magdalena Łączniak
Specjalista ds. Administracji i Rozliczeń
Aleksandra Turowska
Młodszy Specjalista ds. Kontroli Płatności
Elżbieta Lewandowska
Asystentka w Biurze Obsługi Klienta
Ewa Mięczakowska
Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych Warszawa
Sebastian Żelisko
Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych Warszawa
Szymon Gutswa
Dyrektor Aftersales
Jarosław Kochan
Dyrektor Handlowy