Pierwsze salony CUPRA w Polsce – wśród nich SEAT Dynamica!

Pierwsze salony CUPRA w Polsce

Zrodzona z pasji marka CUPRA pojawi się w salonie SEAT Dynamica już w listopadzie. Jako jedni spośród czterech limitowanych salonów zostaliśmy wyłonieni do promowania i ekspozycji tego nowego brandu. Biorąc udział w organizowanym na tę okoliczność konkursie, zaproponowaliśmy własną wizję rozwoju marki CUPRA na rynku lokalnym. Tym samym już niebawem w salonie Dynamica pojawi się pierwszy samochód hiszpańskiej marki CUPRA – 300konny SUV Ateca.

Nie wystarczy zobaczyć, trzeba doświadczyć…
Klienci odwiedzający nasz salon znajdujący się w Jaworniku koło Krakowa, będą mieli okazję zapoznać się z wartościami marki CUPRA oraz odkryć jej innowacyjną stylistykę.

Wiemy, że fani nowej marki będą chcieli doświadczyć nowych emocji. Z tego względu chętni będą mogli zapisać się na jazdy testowe, a także zasięgnąć fachowej porady dedykowanych specjalistów marki CUPRA.

Nie zabraknie także limitowanych akcesoriów…
wśród gadżetów znajdzie się zupełnie nowy model roweru FABIKE CUPRA. Będzie on posiadał m.in. profesjonalną kierownicę, hydrauliczne hamulce tarczowe, jednorzędowy łańcuch oraz ramę z włókna węglowego.
 
CUPRA jest znana miłośnikom motoryzacyjnych emocji. Połączenie wyjątkowych cech sprawiło, że szybko zyskała ona uznanie w świecie motoryzacji, a wokół sygnowanych wyścigową flagą aut powstała elitarna grupa fanów. To właśnie przez wzgląd na nich, SEAT zdecydował się wyodrębnić CUPRĘ jako markę z własną tożsamością, która ma oferować gamę produktów dla wymagających Klientów, poszukujących oryginalnych rozwiązań, zaawansowanych technologii, wysokiej wydajności oraz oczekujących indywidualnego podejścia.
 
Podczas genewskiego Motor Show zaprezentowany został dynamiczny i ekskluzywny model CUPRA Ateca z napędem 4Drive i nową 7-stopniową automatyczną skrzynią DSG. Swój debiut miała również Cupra e-Racer, która jest pierwszym w stu procentach elektrycznym samochodem wyścigowym na świecie. Nowa hiszpańska marka z pewnością będzie dostarczała mocnych wrażeń i emocji.

Nasz Cupra Master jest do Twojej dyspozycji