SEAT Dynamica po raz trzeci najlepszym salonem dealerskim SEAT-a w Polsce!
SEAT Dynamica Trzykrotny Dealer Roku SEAT

SEAT rozstrzygnął konkurs, w którym wybiera najlepsze salony dealerskie w swojej sieci. Nagroda Dealer Roku SEAT już po raz trzeci z rzędu trafiła do naszego salonu.

Dealer Roku SEAT to prestiżowy konkurs, w którym importer hiszpańskiej marki wyłania najlepszy z salonów dealerskich. Jury dokonuje wyboru na podstawie m.in. wysokości wyników sprzedaży nowych samochodów i usług serwisowych, a także wzorowego poziomu obsługi Klienta i szczególnej troski o wizerunek marki SEAT. Nasz salon uzyskał wysokie noty w każdej z siedmiu kategorii i po raz trzeci z rzędu sięgnął po statuetkę Platynowego Leona.

Jesteśmy zaszczyceni kolejną nagrodą dla najlepszego salonu dealerskiego, którą przyznał nam SEAT. To dla nas ogromne wyróżnienie i dowód, że nasze usługi reprezentują wysoki poziom, który zamierzmy utrzymać – mówi Jarosław Bochenek, Prezes Zarządu Dynamica – Razem ze zdobytą nagrodą nie spoczywamy na laurach, a wręcz przeciwnie – czujemy się zmotywowani do dalszego doskonalenia poziomu obsługi Klientów w naszych salonach. Serdecznie dziękujemy za zaufanie – dodaje.

Od lat umacniamy wysokie standardy związane z jakością, oferując najlepszy serwis: zespół wykwalifikowanych pracowników, dla którego Klient jest zawsze na pierwszym miejscu – podsumowuje Jakub Góralczyk, Kierownik ds. PR SEAT – Salonowi Dynamica gratulujemy wygranej!

Poza tą prestiżową nagrodą, firma SEAT Dynamica otrzymała statuetki w kategoriach: „Najwyższa jakość w serwisie” oraz „Najwyższy udział na rynku lokalnym”, które składają się na trzeci już z rzędu tytuł Dealera Roku.