Loading...
CUPRA Ateca

CUPRA Ateca

Sport i elegancja

Sport i elegancja

CUPRA Ateca to samochód, przeniesiony z toru na ulice. Stanowi idealne połączenie tych dwóch światów.

19-calowe aluminiowe felgi ze wzorem diamentu sprawią, że wyróżnisz się na drodze. Do wyboru w kolorach: aluminium, srebro lub miedź. Całość dopełniają stylowe hamulculce Brembo.

Wnętrze wykończone jest wyłącznie z najlepszych materiałów, które gwarantują komfort podczas jazdy. Do wyboru są: oryginalne fotele skórzane, sportowe lub kubełkowe fotele z Alcantary. Dodatkowo miedziane przeszycia skórzanej kierownicy oraz gałki dźwigni zmiany biegów podkreślają luksusowy i sportowy charakter samochodu.

Cupra Ateca skupia się na kierowcy. Zaawansowana technologia sprawia, że prowadząc samochód, czerpiesz wyłącznie przyjemność z jazdy.Dzięki przyciskowi „Driving Experience” możeszwybrać jeden z sześciu różnych trybów, które zapewniają nieograniczoną radość z jazdy.Komfort, Sport, Indywidualny, Off-road, Śnieg i Ekskluzywny Tryb CUPRA, dostosują samochód do Twoich potrzeb.

Wirtualny kokpit z 10 calowym ekranem zawiera wszystko co trzeba, aby znaleźć własną drogę. Jednym ruchem wyświetli wszystkie informacje, których aktualnie potrzebujesz.

Ewolucja maszyny

Ewolucja maszyny

Ludzie, nie roboty

Ludzie, nie roboty

Kupując samochód marki Cupra stajesz się częścią wyjątkowej społeczności, która docenia wszelkie formy oryginalności. Oczekuj wielu elitarnych zaproszeń na wydarzenia, jazdy testowe oraz dni otwarte na torach wyścigowych. Emocje, luksus i adrenalina będzie towarzyszyć Ci na każdym kroku.

Najwyższa jakość obsługi klienta to nieodzowny element marki CUPRA. Nasi eksperci- CUPRA Masterzy są zawsze gotowi, aby pomóc i służyć radą przy każdej pojawiającej się wątpliwości.
Zapraszamy do Naszych autoryzowanych salonów i serwisów marki CUPRA znajdujących się w dwóch lokalizacjach:

Myślenice Warszawa

Dostępne samochody