Loading...
Leon CUPRA

Leon CUPRA

Moc dynamizmu

Moc dynamizmu

Silnik mocy 300 KM oraz napęd na cztery koła(4Drive) zapewnią wygodę w każdych warunkach atmosferycznych.
Wykończenie wnętrza dopracowane w każdym detalu. Od chromowanych pedałów, aluminiowe progi drzwi przez elektrycznie otwierany dach panoramiczny, aż po kubełkowe fotele.

Nastroju dodaje oświetlenie Ambiente w 8 różnych kolorach oraz materiały najwyższej jakości, które poprawiają komfort jazdy.

Nowoczesny design to również funkcjonalność, dlatego Leon CUPRA posiada 1470 dodatkowej przestrzeni.

Cztery profile jazdy zapewniają swobodę wyboru, od spokojnego trybu Comfort, po sportowy tryb CUPRA. Samochód dostosowuje się do Twoich potrzeb.

Tylna kamera, zapewnia bezpieczeństwo w trakcie manewrowania. Lepsza kontrola oraz większa moc dzięki automatycznej skrzyni biegów DSG.

Leon CUPRA oferuje łatwe połączenie smartfona z autem przez Apple Car Play, Android Auto lub Mirror Link. Ładowanie indukcyjne telefonu znajduje się na wyciągnięcie ręki w schowku przy skrzyni biegów.

Zaawansowana technologia

Zaawansowana technologia

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Wszystkie informacje dotyczące bezpieczeństwa wyświetlane są przed Tobą na cyfrowym ekranie: aktywny tempomat ACC, system rozpoznawania znaków drogowych i system rozpoznawania zmęczenia.

System Front Assist z ochroną pieszych ostrzeże Cię przed przeszkodami na drodze, a w razie potrzeby sam uruchomi hamulce. Asystent jazdy w korku zadba o samochód podczas gdy Ty będziesz mógł się zrelaksować przy najwyższej jakości muzyce z głośników Beats Audio.

Dostępne samochody