Duża elegancja

SEAT Toledo łączy elegancję salonu z praktyczną wszechstronnością kombi. Rezultat: doskonały samochód rodzinny. Precyzyjne linie nadwozia, krawędzie i powierzchnie dają unikalny widok. A do tego pojemny bagażnik, który otwiera się jak w hatchbacku – idealne wykończenie wyglądu sedana.

Poznaj SEAT-a Toledo 

Toledo to samochód rodzinny, w którym wszystkie detale zostały dopracowane z najwyższą starannością. Auto zostało wyposażone w liczne funkcjonalne rozwiązania, a w dodatku olśniewa swoją prezencją. Precyzyjnie zaprojektowana linia nadwozia oraz opływowe kształty sprawiają, że za SEAT-em Toledo nie sposób się nie obejrzeć. Równie istotne jest to, że model ten ma wyjątkowo przystępną cenę.

Sprawdź, jakie efekty przyniosło połączenie unikatowego nadwozia i komfortowej przestrzeni wewnątrz samochodu.

Obie te cechy połączyliśmy w Toledo, który zaspokoi Twoją potrzebę dynamicznej jazdy, a jednocześnie zapewni bezpieczeństwo i maksymalną wygodę Twojej rodzinie.

Wykończenia

Twój SEAT Toledo jest wyposażony we wszystko, czego radosny, elegancki i wygodny samochód rodzinny potrzebuje. Możesz jednak zbliżyć go do perfekcji, dodając ulubione akcesoria.

Technologie instalowane w nowym SEAT-cie Toledo zostały zaplanowane, by spełniać trzy warunki: rozrywkę, bezpieczeństwo i radość z jazdy, ponieważ zabierając swoją rodzinę na przejażdżkę swoim sedanem nie możesz się nudzić i wystawiać na ryzyko

Bez urazów

Wyszukane aktywne i pasywne technologie bezpieczeństwa SEAT-a Toledo sprawiają, że samochodem możesz jechać bez niepotrzebnych nerwów o Twoją rodzinę. SEAT Toledo to zabawa I wygoda – nic lepiej nie pozwoli Ci się nimi cieszyć niż to, że masz świety spokój o stan swoich bliskich.
MAMY WERSJĘ DLA KAŻDEGO

Wybierz swojego SEAT-a

Toledo

Toledo STYLE

  • Media System Colour
  • Klimatyzacja automatyczna Climatronic z chłodzonym schowkiem
  • 16-calowe felgi aluminiowe „DESIGN” 21/1
  • Elektryczne sterowane szyby z tyłu

Cena katalogowa: Już od 70 600 PLN

Toledo REFERENCE

  • Media System Touch
  • Klimatyzacja manualna Climatic
  • Centralny zamek ze zdalnym sterowaniem
  • Elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka boczne

Cena katalogowa: Już od 59 700 PLN

Salon SEAT
Tomasz Boczkala

Doradca Handlowy

12 273 44 40

725 460 400

salon@dynamica.pl

Jakub Rąpała

Flotowy Doradca Handlowy SEAT FOR BUSINESS

12 273 44 14

731 49 40 40

salon@dynamica.pl

Jarosław Kochan

Kierownik Sprzedaży Samochodów Nowych

12 273 44 11

609 124 116

salon@dynamica.pl