COVID-19 informacja dla klientów

Przeczytaj

Z myślą o wygodzie

Serwis SEAT

Godziny otwarcia serwisu SEAT Jawornik:
Poniedziałek – Piątek: 8:00-19:00
Sobota: 8:00-14:00

Znajdziesz nas tutaj:
Jawornik 525, 32-400 Myslenice

12 273 44 00
SERWIS@DYNAMICA.PL

 

Godziny otwarcia serwisu SEAT Warszawa:
Poniedziałek – Piątek: 7:00-19:00
Sobota: 8:00-14:00

Znajdziesz nas tutaj:
ul. Płowiecka 17, Warszawa 04-501

22 512 05 50
SERWIS.WARSZAWA@DYNAMICA.PL

JEST MNÓSTWO POWODÓW ABY WYBRAĆ NASZĄ STACJĘ SERWISOWĄ.

Poniżej przedstawiamy Ci kilka z nich.

Transparentność pracy serwisu – w naszym oddziale przeszklona poczekalnia umożliwia obserwację procesu naprawy.

Bez niespodzianek – o kosztach usługi nasi Klienci są informowani przed rozpoczęciem naprawy – dopiero po akceptacji kosztów przystępujemy do pracy.

Świadczenie usług na najwyższym poziomie – posiadamy certyfikat jakości ISO 9001 w połączeniu z certyfikacją SSQMS (wymogi jakości ustalone przez SEAT-a). W roku 2006 zdobyliśmy najwyższą ilość punktów spośród wszystkich serwisów SEAT w Polsce. W 2017 roku przyznano nam platynową statuetkę w kategorii „Najwyższa jakość w serwisie”.

Umów się na wizytę!

Nasz zespół

Serwis Jawornik

Piotr Hodurek
Doradca Serwisowy

12 273 44 00
p.hodurek@dynamica.pl

Dariusz Szlachetka
Doradca Serwisowy

12 273 44 00
d.szlachetka@dynamica.pl

Łukasz Sternalski
Doradca Serwisowy

12 273 44 00
l.sternalski@dynamica.pl

Serwis Warszawa

Paweł Truszyński
Doradca Serwisowy

22 512 05 50
p.truszynski@dynamica.pl

Kazimierz Kauch
Doradca Serwisowy

22 512 05 50
k.kauch@dynamica.pl

Bartłomiej Baliński
Mistrz Serwisu

22 512 05 50
b.balinski@dynamica.pl

Krzysztof Łakomy
Specjalista ds. Gwarancji

22 512 05 50
k.lakomy@dynamica.pl

Jarosław Rostek
Kierownik Serwisu

22 512 05 50
j.rostek@dynamica.pl