COVID-19 informacja dla klientów

Przeczytaj

To coś więcej niż tylko firma

O nas

Wielokrotnie nagradzani

Trzykrotnie zdobyliśmy tytuł Dealera Roku SEAT. Przyznano nam również platynową statuetkę w kategorii „Najwyższy udział na rynku lokalnym” oraz „Najwyższa jakość w serwisie”. Nasi pracownicy są regularnie wyróżniani w konkursach branżowych.

Osiągnęliśmy to wszystko dzięki zgranemu zespołowi pracowników Dynamica!

Wybierz lokalizację!

Wybierz lokalizację!

Kia Warszawa

ul. Płowiecka 69
04-501 Warszawa

22 512 05 67
salon.kia@dynamica.pl

Dostępne marki:

KIA

Godziny otwarcia

Pn-Pt 9:00 - 19:00

Sob 9:00 - 15:00

Seat Jawornik

Jawornik 525
Myślenice 32-400

12 273 44 00
salon@dynamica.pl

Dostępne marki:

SEAT CUPRA Das Welt Auto. caroutlet

Godziny otwarcia

Pn-Pt 8:00 - 19:00

Sob 8:00 - 15:00

Seat Warszawa

ul. Płowiecka 17
04-501 Warszawa

22 512 05 50
salon.warszawa@dynamica.pl

Dostępne marki:

SEAT CUPRA KIA Skoda Serwis Volkswagen Serwis

Godziny otwarcia

Pn-Pt 8:00 - 19:00

Sob 8:00 - 15:00

Nasz zespół

Salon Jawornik

Marcelina  Żak
Recepcjonistka

12 273 44 00
salon@dynamica.pl

Mariusz Bratek
Doradca Handlowy

12 273 44 00
salon@dynamica.pl

Mateusz Kosek
Doradca Handlowy

12 273 44 00
salon@dynamica.pl

Jakub Rąpała
Doradca Handlowy

12 273 44 00
salon@dynamica.pl

Łukasz Burda
Doradca Handlowy

12 273 44 00
salon@dynamica.pl

Jan Cygan
Asystent Działu Handlowego

12 273 44 00
salon@dynamica.pl

Jarosław Kochan
Kierownik Sprzedaży Samochodów Nowych

12 273 44 00
salon@dynamica.pl

Natalia Bałucka
Logistyk

12 273 44 00
n.balucka@dynamica.pl

Edyta Góralik
Logistyk

12 273 44 00
e.goralik@dynamica.pl

Salon Warszawa

Ewelina Jasik
Recepcjonistka

22 512 05 50
salon.warszawa@dynamica.pl

Paulina Rosenkiewicz
Recepcjonistka

22 512 05 50
salon.warszawa@dynamica.pl

Michał Domeracki
Doradca Handlowy

22 512 05 50
salon.warszawa@dynamica.pl

Kamil Chojnacki
Doradca Handlowy

22 512 05 50
salon.warszawa@dynamica.pl

Tomasz Charytonowicz
Doradca Handlowy

22 512 05 50
salon.warszawa@dynamica.pl

Rafał Tokarz
Doradca Flotowy SEAT FOR BUSINESS

22 512 05 50
salon.warszawa@dynamica.pl

Dominik Tarnawski
Kierownik Salonu SEAT

22 512 05 50
salon.warszawa@dynamica.pl

Salon Kia Warszawa

Karol Siciarz
Doradca Handlowy

22 512 05 67
salon.kia@dynamica.pl

Karol Laskowski
Doradca Handlowy

22 512 05 67
salon.kia@dynamica.pl

Jerzy Janiszewski
Doradca Handlowy

22 512 05 67
salon.kia@dynamica.pl

Bartosz Toruń
Kierownik Salonu KIA

22 512 05 67
salon.kia@dynamica.pl

Contact Center

Wiktoria Rybusiewicz
Specjalista ds. Obsługi Klienta

22 512 05 50
salon.warszawa@dynamica.pl

Aneta Krzysztofek
Specjalista ds. Obsługi Klienta

22 512 05 50
salon.warszawa@dynamica.pl

Kamila Piotrowicz
Certyfikowany Doradca Handlowy

22 512 05 50
salon.warszawa@dynamica.pl

Dominik Szostak
Kierownik Działu Contact Center

22 512 05 50
salon.warszawa@dynamica.pl

Serwis Jawornik

Katarzyna Śliwa
Asystentka Serwisu

12 273 44 00
k.sliwa@dynamica.pl

Piotr Hodurek
Doradca Serwisowy

12 273 44 00
p.hodurek@dynamica.pl

Dariusz Szlachetka
Doradca Serwisowy

12 273 44 00
d.szlachetka@dynamica.pl

Łukasz Sternalski
Doradca Serwisowy

12 273 44 00
l.sternalski@dynamica.pl

Weronika Hajduk
Koordynator Biura Serwisu
i Specjalista Ds. Jakości

12 273 44 00
w.hajduk@dynamica.pl

 

Patryk Adamus
Kierownik Serwisu

12 273 44 00
p.adamus@dynamica.pl

Serwis Warszawa

Klaudia Ochel
Asystentka Serwisu Mechanicznego

22 512 05 50
k.ochel@dynamica.pl

Paweł Truszyński
Doradca Serwisowy

22 512 05 50
p.truszynski@dynamica.pl

Kazimierz Kauch
Doradca Serwisowy

22 512 05 50
k.kauch@dynamica.pl

Bartłomiej Baliński
Mistrz Serwisu

22 512 05 50
b.balinski@dynamica.pl

Krzysztof Łakomy
Specjalista ds. Gwarancji

22 512 05 50
k.lakomy@dynamica.pl

Jarosław Rostek
Kierownik Serwisu

22 512 05 50
j.rostek@dynamica.pl

Dział Części Jawornik

Piotr Pieronek
Doradca Handlowy Części Zamiennych

12 273 44 00
p.pieronek@dynamica.pl

Szymon Szymski
Specjalista Działu Części

12 273 44 00
sz.szymski@dynamica.pl

Jakub Łopata
Specjalista Działu Części

12 273 44 00
j.lopata@dynamica.pl

Dariusz Bzdek
Kierownik Działu Części Zamiennych

12 273 44 00
d.bzdek@dynamica.pl

Dział Części Warszawa

Jacek Araszkiewicz
Doradca Działu Części Zamiennych

22 512 05 50
czesci.warszawa@dynamica.pl

Michał Dobrzański
Doradca Działu Części Zamiennych

22 512 05 50
czesci.warszawa@dynamica.pl

Tomasz Mądry
Doradca Działu Części Zamiennych

22 512 05 50
czesci.warszawa@dynamica.pl

 

Marketing

Norbert Suder
Marketing Team Leader

22 512 05 50
n.suder@dynamica.pl

Monika Pawlik
Specjalista ds. Marketingu

22 512 05 50
m.pawlik@dynamica.pl

F&I

Agnieszka Gwiżdż
Specjalista ds. Kredytów i Leasingów

12 273 44 00
a.gwizdz@dynamica.pl

Angelina Prochownik
Specjalista ds. Ubezpieczeń i Finansowań

12 273 44 00
a.prochownik@dynamica.pl

Magdalena Żądło
Specjalista ds. Ubezpieczeń

12 273 44 00
m.zadlo@dynamica.pl

Anna Sala
Młodszy Specjalista ds. Ubezpieczeń

12 273 44 00
a.sala@dynamica.pl

Katarzyna Żądło
Młodszy Specjalista ds. Ubezpieczeń

12 273 44 00
k.zadlo@dynamica.pl

Agata Kaczanowska
Specjalista ds. Ubezpieczeń i Finansowań Warszawa

22 512 05 50
a.kaczanowska@dynamica.pl

Agnieszka Radko
Młodszy Specjalista ds. Ubezpieczeń Warszawa

22 512 05 67
a.radko@dynamica.pl

Magdalena Śmietana
Dyrektor Działu Finansowań i Ubezpieczeń

12 273 44 00
m.smietana@dynamica.pl

Das WeltAuto

Mirosław Hajdus
Doradca Handlowy Das WeltAuto

12 273 44 44
m.hajdus@caroutlet.pl

Szymon Perczak
Kierownik Das WeltAuto

12 273 44 44
s.perczak@caroutlet.pl

Centrum Obsługi Szkód Kraków

Krzysztof Bizoń
Specjalista d.s. Obsługi Szkód

12 273 44 23
661 811 811
k.bizon@dynamica.compet.pl

Edyta Obonia
Specjalista d.s. Obsługi Szkód

12 273 44 24
724 450 300
e.obonia@dynamica.compet.pl

Władysław Góralik
Specjalista ds. Obsługi Szkód

12 273 44 28
724 546 272
w.goralik@dynamica.compet.pl

Magdalena Grandys
Specjalista ds. Obsługi Szkód

12 273 44 28
725 205 525
m.grandys@dynamica.compet.pl

Magdalena Chromy
Młodszy Specjalista ds. Obsługi Szkód

665 624 040
12 273 44 23
m.chromy@dynamica.compet.pl

Anna Śliwa
Asystent Biura Obsługi Klienta

12 273 44 23
a.sliwa@dynamica.compet.pl

Piotr Mazurkiewicz
Brygadzista hali blacharsko-lakierniczej

12 273 44 27
p.mazurkiewicz@dynamica.compet.pl

Kamil Tomana
Brygadzista hali blacharsko-lakierniczej

12 273 44 27
k.tomana@dynamica.compet.pl

Sebastian Szymski
Specjalista Działu Części

12 273 44 27
s.szymski@dynamica.compet.pl

Leszek Tekieli
Młodszy Specjalista ds. Części Zamiennych

12 273 44 27
l.tekieli@dynamica.compet.pl

Katarzyna Warzecha
Specjalista ds. Rozliczeń i Administracji

12 273 44 38
k.warzecha@dynamica.compet.pl

Aneta Wątkowska
Specjalista ds. Kontroli Płatności

12 273 44 39
a.watkowska@dynamica.compet.pl

Karolina Cygan
Młodszy specjalista ds. Kontroli Płatności

12 273 44 36
k.cygan@dynamica.compet.pl

 

Artur Pulchny
Kierownik Techniczny Blacharni–Lakierni

12 273 44 23
885 776 776
a.pulchny@dynamica.compet.pl

Mateusz Czerwień
Kierownik Biura Obsługi Klienta

12 273 44 24
724 470 260
m.czerwien@dynamica.compet.pl

Centrum Obsługi Szkód Wrocław

Tomasz Podkowski
Mistrz Blacharni-Lakierni

t.podkowski@dynamicawr.compet.pl

Artur Makowczyński
Specjalista ds. Obsługi Szkód

71 312 39 37
885 766 766
a.makowczynski@dynamicawr.compet.pl

Tomasz Mikrut
Specjalista ds. Obsługi Szkód

71 312 39 37
690 854 040
t.mikrut@dynamicawr.compet.pl

Patrycja Czternastek
Specjalista ds. Obsługi Szkód

71 312 39 37
p.czternastek@dynamicawr.compet.pl

Agata Kasprzyk
Młodszy Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

71 312 39 37
723 250 200
a.kasprzyk@dynamicawr.compet.pl

Katarzyna Skuza
Młodszy Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

71 312 39 37
725 130 560
k.skuza@dynamicawr.compet.pl

Mateusz Jasięga
Specjalista Działu Części Zamiennych

m.jasiega@dynamicawr.compet.pl

Krzysztof Brzeziński
Kierownik Biura Obsługi Klienta / Starszy Specjalista ds. Obsługi Szkód

71 312 39 37
661 594 040
k.brzezinski@dynamicawr.compet.pl

Centrum Obsługi Szkód Warszawa, Rzeszów i Katowice

Adrian Niewiadomski
Specjalista ds.obsługi szkód komunikacyjnych Rzeszów

17 783 41 81
691 811 811
a.niewiadomski@dynamica.pl

Ewa Mięczakowska

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych Warszawa

22 512 05 50
725 300 930
e.mieczakowska@dynamica.pl

Karol Cypliński

Młodszy specjalista ds. obsługi szkód

k.cyplinski@dynamica.compet.pl

Zarząd

Szymon Gutswa
Dyrektor Centrów Obsługi Szkód DYNAMICA

Tomasz Drzymała
Dyrektor Zarządzający