Salon SEAT
Tomasz Boczkala
Tomasz Boczkala

Starszy Doradca Handlowy

+12 *** ** ** (pokaż numer)

salon@dynamica.pl

Rafał Zembala
Rafał Zembala

Starszy Doradca Handlowy

+12 *** ** ** (pokaż numer)

salon@dynamica.pl

Jakub Rąpała
Jakub Rąpała

Doradca Handlowy SEAT FOR BUSINESS Professional

+12 *** ** ** (pokaż numer)

salon@dynamica.pl

Dawid Sznaucner
Dawid Sznaucner

Doradca Handlowy SEAT FOR BUSINESS Professional

+12 *** ** ** (pokaż numer)

salon@dynamica.pl

Łukasz Burda
Łukasz Burda

Młodszy Doradca Handlowy SEAT FOR BUSINESS Professional

+12 *** ** ** (pokaż numer)

salon@dynamica.pl

Jarosław Kochan
Jarosław Kochan

Kierownik Sprzedaży Samochodów Nowych

+12 *** ** ** (pokaż numer)

salon@dynamica.pl

Karolina Góralik
Karolina Góralik

Młodszy Doradca Handlowy

+12 *** ** ** (pokaż numer)

salon@dynamica.pl

Natalia Bałucka

Recepcja

+12 *** ** ** (pokaż numer)

Serwis
Sklep - części zamienne
Piotr Pieronek
Piotr Pieronek

Doradca Handlowy Części Zamiennych

+12 *** ** ** (pokaż numer)

p.pieronek@dynamica.pl

Wojciech Rapacz
Wojciech Rapacz

Doradca Handlowy Części Zamiennych

+12 *** ** ** (pokaż numer)

w.rapacz@dynamica.pl

Dariusz Bzdek
Dariusz Bzdek

Kierownik Działu Części Zamiennych

+12 *** ** ** (pokaż numer)

d.bzdek@dynamica.pl

Monika_Pawlik
Monika Pawlik

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

m.pawlik@dynamica.pl

Tomasz Drzymała
Tomasz Drzymała

Dyrektor Zarządzający

+12 *** ** ** (pokaż numer)

Das WeltAuto
Finansowanie
Agnieszka Gwiżdż
Agnieszka Gwiżdż

Specjalista ds. Kredytów i Leasingów

+12 *** ** ** (pokaż numer)

a.gwizdz@dynamica.pl

Ubezpieczenia
Angelina Ćwierz
Angelina Ćwierz

Specjalista ds. Ubezpieczeń

+12 *** ** ** (pokaż numer)

a.cwierz@dynamica.pl

Bartosz Słotwiński
Bartosz Słotwiński

Specjalista ds. Ubezpieczeń

+12 *** ** ** (pokaż numer)

b.slotwinski@dynamica.pl

Centrum Obsługi Szkód Kraków
Artur Pulchny

Kierownik Biura Obsługi Klienta / Specjalista d.s. Obsługi Szkód

+12 *** ** ** (pokaż numer)

+48 *** *** *** (pokaż numer)

a.pulchny@dynamica.pl

Wojciech Stanek

Kierownik Serwisu Blacharsko - Lakierniczego

+12 *** ** ** (pokaż numer)

+48 *** *** *** (pokaż numer)

w.stanek@dynamica.pl

Magdalena Hołuj

Asystent biura obsługi klienta

+12 *** ** ** (pokaż numer)

m.holuj@dynamica.pl

Władysław Góralik

Specjalista ds. Obsługi Szkód

+12 *** ** ** (pokaż numer)

w.goralik@dynamica.pl

Sebastian Szymski

Specjalista Działu Części

+12 *** ** ** (pokaż numer)

s.szymski@dynamica.pl

Dorota Sroka

Dokumentacja / faktury

+12 *** ** ** (pokaż numer)

d.sroka@dynamica.pl

Centrum Obsługi Szkód Wrocław
Tomasz Mikrut

Specjalista d/s Obsługi Szkód

+48 *** *** *** (pokaż numer)

t.mikrut@dynamica.pl

Krzysztof Brzeziński

Kierownik Biura Obsługi Klienta / Starszy Specjalista d/s obsługi szkód

+12 *** ** ** (pokaż numer)

+48 *** *** *** (pokaż numer)

k.brzezinski@dynamica.pl

Patrycja Czternastek

Specjalista ds. Obsługi Szkód

+12 *** ** ** (pokaż numer)

p.czternastek@dynamica.pl

Katarzyna Skuza

Dokumentacja / faktury

+12 *** ** ** (pokaż numer)

k.skuza@dynamica.pl

Tomasz Dobrowolski

Specjalista Działu Części Zamiennych

+12 *** ** ** (pokaż numer)

t.dobrowolski@dynamica.pl

Biuro Obsługi Klienta Rzeszów
Adrian Niewiadomski

Specjalista ds.obsługi szkód komunikacyjnych

+12 *** ** ** (pokaż numer)

+48 *** *** *** (pokaż numer)

a.niewiadomski@dynamica.pl

Centra Obsługi Szkód
Szymon Gutswa

Dyrektor Centrów Obsługi Szkód DYNAMICA

+12 *** ** ** (pokaż numer)

s.gutswa@dynamica.pl