Salon SEAT
Tomasz Boczkala

Doradca Handlowy

12 273 44 40

725 460 400

salon@dynamica.pl

Jakub Rąpała

Flotowy Doradca Handlowy SEAT FOR BUSINESS

12 273 44 14

731 49 40 40

salon@dynamica.pl

Łukasz Burda

Asystent Działu Sprzedaży

salon@dynamica.pl

Jarosław Kochan

Kierownik Sprzedaży Samochodów Nowych

12 273 44 11

609 124 116

salon@dynamica.pl

Serwis
Stacja Kontroli Pojazdów
Sklep - części zamienne
Piotr Pieronek

Doradca Handlowy - Części Zamiennych

12 273 44 26

724 909 909

p.pieronek@dynamica.pl

Dariusz Bzdek

Kierownik Działu Części Zamiennych

12 273 44 25

724 909 909

d.bzdek@dynamica.pl

Tomasz Drzymała

Dyrektor Zarządzający

12 273 44 55

Finansowanie
Agnieszka Gwiżdż

Specjalista ds. Kredytów i Leasingów

12 273 44 12

a.gwizdz@dynamica.pl

Ubezpieczenia
Barbara Książek

Specjalista ds. Ubezpieczeń

12 273 44 30

725 940 300

b.biela@dynamica.pl

Małgorzata Kaczmarczyk

Specjalista ds. Ubezpieczeń

12 273 44 31

725 920 300

m.kaczmarczyk@dynamica.pl

Centrum Obsługi Szkód Kraków
Artur Pulchny

Kierownik Biura Obsługi Klienta / Specjalista d.s. Obsługi Szkód

12 273 44 23

885 776 776

a.pulchny@dynamica.pl

Wojciech Stanek

Kierownik Serwisu Blacharsko - Lakierniczego

12 273 44 28

665 624 040

w.stanek@dynamica.pl

Krzysztof Bizoń

Specjalista d.s. Obsługi Szkód

12 273 44 23

661 811 811

k.bizon@dynamica.pl

Mateusz Czerwień

Specjalista d.s. Obsługi Szkód

12 273 44 24

724 470 260

m.czerwien@dynamica.pl

Magdalena Hołuj

Asystent biura obsługi klienta

12 273 44 28

w.holuj@dynamica.pl

Władysław Góralik

Specjalista ds. Obsługi Szkód

12 273 44 28

w.goralik@dynamica.pl

Sebastian Szymski

Specjalista Działu Części

12 273 44 23

s.szymski@dynamica.pl

Edyta Obonia

Specjalista d.s. Obsługi Szkód

12 273 44 24

724 450 300

e.obonia@dynamica.pl

Dorota Sroka

Dokumentacja / faktury

12 273 44 24

d.sroka@dynamica.pl

Centrum Obsługi Szkód Wrocław
Tomasz Mikrut

Specjalista d/s Obsługi Szkód

690 854 040

t.mikrut@dynamica.pl

Krzysztof Brzeziński

Kierownik Biura Obsługi Klienta / Starszy Specjalista d/s obsługi szkód

71 312 39 37

661 594 040

k.brzezinski@dynamica.pl

Tomasz Dobrowolski

Specjalista Działu Części Zamiennych

71 312 39 37

t.dobrowolski@dynamica.pl

Patrycja Czternastek

Specjalista ds. Obsługi Szkód

71 312 39 37

p.czternastek@dynamica.pl

Artur Makowczyński

Specjalista ds. Obsługi Szkód

71 312 39 37

885 766 766

a.makowczynski@dynamica.pl

Katarzyna Skuza

Dokumentacja / faktury

71 312 39 37

k.skuza@dynamica.pl

Biuro Obsługi Klienta Rzeszów
Adrian Niewiadomski

Specjalista ds.obsługi szkód komunikacyjnych

17 783 41 81

691 811 811

a.niewiadomski@dynamica.pl

Centra Obsługi Szkód
Szymon Gutswa

Dyrektor Centrów Obsługi Szkód DYNAMICA

12 273 44 41

609 811 811

s.gutswa@dynamica.pl