Salon SEAT
Rafał Zembala
Rafał Zembala

Starszy Doradca Handlowy

+12 *** ** ** (pokaż numer)

salon@dynamica.pl

Jakub Rąpała - Doradca Handlowy SEAT FOR BUSINESS Professional
Jakub Rąpała

Doradca Handlowy SEAT FOR BUSINESS Professional

+12 *** ** ** (pokaż numer)

salon@dynamica.pl

Dawid Sznaucner
Dawid Sznaucner

Doradca Handlowy SEAT FOR BUSINESS Professional

+12 *** ** ** (pokaż numer)

salon@dynamica.pl

Łukasz Burda
Łukasz Burda

Młodszy Doradca Handlowy SEAT FOR BUSINESS Professional

+12 *** ** ** (pokaż numer)

salon@dynamica.pl

Karolina Góralik
Karolina Góralik

Młodszy Doradca Handlowy

+12 *** ** ** (pokaż numer)

salon@dynamica.pl

Bartłomiej Tylko - Asystent Działu Sprzedaży SEAT
Bartłomiej Tylko

Asystent Działu Sprzedaży

+12 *** ** ** (pokaż numer)

salon@dynamica.pl

Jarosław Kochan
Jarosław Kochan

Kierownik Sprzedaży Samochodów Nowych

+12 *** ** ** (pokaż numer)

salon@dynamica.pl

Natalia Bałucka - Recepcja
Natalia Bałucka

Recepcja

+12 *** ** ** (pokaż numer)

Contact Center
Aneta Krzysztofek - Contact Center
Aneta Krzysztofek

Specjalista ds. Obsługi Klienta

+12 *** ** ** (pokaż numer)

salon@dynamica.pl

Faustyna Hutyra - Contact Center
Faustyna Hutyra

Specjalista ds. Obsługi Klienta

+12 *** ** ** (pokaż numer)

salon@dynamica.pl

Klaudia Stręk - Contact Center
Klaudia Stręk

Specjalista ds. Obsługi Klienta

+12 *** ** ** (pokaż numer)

salon@dynamica.pl

Serwis
Sklep - części zamienne
Piotr Pieronek
Piotr Pieronek

Doradca Handlowy Części Zamiennych

+12 *** ** ** (pokaż numer)

p.pieronek@dynamica.pl

Wojciech Rapacz
Wojciech Rapacz

Doradca Handlowy Części Zamiennych

+12 *** ** ** (pokaż numer)

w.rapacz@dynamica.pl

Dariusz Bzdek
Dariusz Bzdek

Kierownik Działu Części Zamiennych

+12 *** ** ** (pokaż numer)

d.bzdek@dynamica.pl

Monika_Pawlik
Monika Pawlik

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

m.pawlik@dynamica.pl

Tomasz Drzymała
Tomasz Drzymała

Dyrektor Zarządzający

+12 *** ** ** (pokaż numer)

Das WeltAuto
Finansowanie
Agnieszka Gwiżdż
Agnieszka Gwiżdż

Specjalista ds. Kredytów i Leasingów

+12 *** ** ** (pokaż numer)

a.gwizdz@dynamica.pl

Bartosz Słotwiński
Bartosz Słotwiński

Specjalista ds. Kredytów i Leasingów

+12 *** ** ** (pokaż numer)

b.slotwinski@dynamica.pl

Ubezpieczenia
Angelina Ćwierz
Angelina Prochownik

Specjalista ds. Ubezpieczeń

+12 *** ** ** (pokaż numer)

a.cwierz@dynamica.pl

Magdalena Śmietana - Specjalista ds. Ubezpieczeń
Magdalena Śmietana

Specjalista ds. Ubezpieczeń

+12 *** ** ** (pokaż numer)

m.smietana@dynamica.pl

Centrum Obsługi Szkód Kraków
Magdalena Hołuj - Asystent biura obsługi klienta Blacharnia-Lakiernia
Magdalena Hołuj

Asystent biura obsługi klienta

+12 *** ** ** (pokaż numer)

m.holuj@dynamica.compet.pl

Anna Śliwa - Młodszy asystent biura obsługi klienta
Anna Śliwa

Młodszy asystent biura obsługi klienta

+12 *** ** ** (pokaż numer)

a.sliwa@dynamica.compet.pl

Piotr Mazurkiewicz - Brygadzista hali blacharsko-lakierniczej
Piotr Mazurkiewicz

Brygadzista hali blacharsko-lakierniczej

+12 *** ** ** (pokaż numer)

p.mazurkiewicz@dynamica.compet.pl

Kamil Tomana - Brygadzista hali blacharsko-lakierniczej
Kamil Tomana

Brygadzista hali blacharsko-lakierniczej

+12 *** ** ** (pokaż numer)

k.tomana@dynamica.compet.pl

Sebastian Szymski - Specjalista Działu Części
Sebastian Szymski

Specjalista Działu Części

+12 *** ** ** (pokaż numer)

s.szymski@dynamica.compet.pl

Zbigniew Tęczyński - Specjalista Działu Części
Zbigniew Tęczyński

Specjalista Działu Części

+12 *** ** ** (pokaż numer)

z.teczynski@dynamica.compet.pl

Klaudiusz Kaczmarczyk - Młodszy specjalista ds. części zamiennych
Klaudiusz Kaczmarczyk

Młodszy specjalista ds. części zamiennych

+12 *** ** ** (pokaż numer)

k.kaczmarczyk@dynamica.compet.pl

Katarzyna Warzecha - Asystent działu rozliczeń i administracji
Katarzyna Warzecha

Asystent działu rozliczeń i administracji

+12 *** ** ** (pokaż numer)

k.warzecha@dynamica.compet.pl

Aneta Wątkowska - Specjalista ds. kontroli płatności
Aneta Wątkowska

Specjalista ds. kontroli płatności

+12 *** ** ** (pokaż numer)

a.watkowska@dynamica.compet.pl

Karolina Cygan - Młodszy specjalista ds. kontroli płatności
Karolina Cygan

Młodszy specjalista ds. kontroli płatności

+12 *** ** ** (pokaż numer)

k.cygan@dynamica.compet.pl

Centrum Obsługi Szkód Wrocław
Tomasz Mikrut

Specjalista d/s Obsługi Szkód

+48 *** *** *** (pokaż numer)

t.mikrut@dynamica.pl

Krzysztof Brzeziński

Kierownik Biura Obsługi Klienta / Starszy Specjalista d/s obsługi szkód

+12 *** ** ** (pokaż numer)

+48 *** *** *** (pokaż numer)

k.brzezinski@dynamica.pl

Patrycja Czternastek

Specjalista ds. Obsługi Szkód

+12 *** ** ** (pokaż numer)

p.czternastek@dynamica.pl

Katarzyna Skuza

Dokumentacja / faktury

+12 *** ** ** (pokaż numer)

k.skuza@dynamica.pl

Tomasz Dobrowolski

Specjalista Działu Części Zamiennych

+12 *** ** ** (pokaż numer)

t.dobrowolski@dynamica.pl

Biuro Obsługi Klienta Rzeszów
Adrian Niewiadomski

Specjalista ds.obsługi szkód komunikacyjnych

+12 *** ** ** (pokaż numer)

+48 *** *** *** (pokaż numer)

a.niewiadomski@dynamica.pl

Centra Obsługi Szkód
Szymon Gutswa - Dyrektor Centrów Obsługi Szkód DYNAMICA
Szymon Gutswa

Dyrektor Centrów Obsługi Szkód DYNAMICA

+12 *** ** ** (pokaż numer)

s.gutswa@dynamica.pl