Salon SEAT
Tomasz Boczkala
Tomasz Boczkala

Starszy Doradca Handlowy

12 273 44 00

salon@dynamica.pl

Rafał Zembala
Rafał Zembala

Starszy Doradca Handlowy

12 273 44 00

salon@dynamica.pl

Mariusz Bratek
Mariusz Bratek

Doradca Handlowy

12 273 44 00

salon@dynamica.pl

Jakub Rąpała
Jakub Rąpała

Doradca Handlowy SEAT FOR BUSINESS Professional

12 273 44 00

salon@dynamica.pl

Dawid Sznaucner
Dawid Sznaucner

Doradca Handlowy SEAT FOR BUSINESS Professional

12 273 44 00

salon@dynamica.pl

Łukasz Burda
Łukasz Burda

Młodszy Doradca Handlowy SEAT FOR BUSINESS Professional

12 273 44 00

salon@dynamica.pl

Jarosław Kochan
Jarosław Kochan

Kierownik Sprzedaży Samochodów Nowych

12 273 44 00

salon@dynamica.pl

Karolina Góralik
Karolina Góralik

Recepcja SEAT

12 273 44 00

salon@dynamica.pl

Edyta Góralik
Edyta Góralik

Recepcja SEAT

12 273 44 00

salon@dynamica.pl

Serwis
Piotr Hodurek
Piotr Hodurek

Doradca Serwisowy

12 273 44 00

p.hodurek@dynamica.pl

Dariusz Szlachetka

Doradca Serwisowy

12 273 44 00

d.szlachetka@dynamica.pl

Łukasz Sternalski
Łukasz Sternalski

Doradca Serwisowy

12 273 44 00

l.sternalski@dynamica.pl

Patryk Adamus
Patryk Adamus

Kierownik Serwisu

12 273 44 00

p.adamus@dynamica.pl

Sklep - części zamienne
Piotr Pieronek
Piotr Pieronek

Doradca Handlowy Części Zamiennych

12 273 44 00

p.pieronek@dynamica.pl

Wojciech Rapacz
Wojciech Rapacz

Doradca Handlowy Części Zamiennych

12 273 44 00

w.rapacz@dynamica.pl

Dariusz Bzdek
Dariusz Bzdek

Kierownik Działu Części Zamiennych

12 273 44 00

d.bzdek@dynamica.pl

Marketing
Norbert Suder
Norbert Suder

Marketing Team Leader

12 273 44 56

725 780 400

n.suder@dynamica.pl

Gabriela Piwowarska
Gabriela Piwowarska

Specjalista ds. Social Media

12 273 44 50

725 670 100

g.piwowarska@dynamica.pl

Tomasz Drzymała
Tomasz Drzymała

Dyrektor Zarządzający

12 273 44 00

Das WeltAuto
Grzegorz Włoch

Doradca Handlowy Das WeltAuto

12 273 44 19

785 045 777

g.wloch@caroutlet.pl

Marcin Synowiec

Doradca Handlowy Das WeltAuto

12 273 44 13

884 811 777

m.synowiec@caroutlet.pl

Mirosław Hajdus

Doradca Handlowy Das WeltAuto

12 273 44 18

725 238 777

m.hajdus@caroutlet.pl

Finansowanie
Agnieszka Gwiżdż
Agnieszka Gwiżdż

Specjalista ds. Kredytów i Leasingów

12 273 44 12

a.gwizdz@dynamica.pl

Ubezpieczenia
Barbara Książek
Barbara Książek

Specjalista ds. Ubezpieczeń

12 273 44 30

725 940 300

b.biela@dynamica.pl

Małgorzata Kaczmarczyk
Małgorzata Kaczmarczyk

Specjalista ds. Ubezpieczeń

12 273 44 31

725 920 300

m.kaczmarczyk@dynamica.pl

Angelina Ćwierz
Angelina Ćwierz

Specjalista ds. Ubezpieczeń

12 273 44 44

a.cwierz@dynamica.pl

Bartosz Słotwiński
Bartosz Słotwiński

Specjalista ds. Ubezpieczeń

12 273 44 44

b.slotwinski@dynamica.pl

Centrum Obsługi Szkód Kraków
Artur Pulchny

Kierownik Biura Obsługi Klienta / Specjalista d.s. Obsługi Szkód

12 273 44 23

885 776 776

a.pulchny@dynamica.pl

Wojciech Stanek

Kierownik Serwisu Blacharsko - Lakierniczego

12 273 44 28

665 624 040

w.stanek@dynamica.pl

Krzysztof Bizoń

Specjalista d.s. Obsługi Szkód

12 273 44 23

661 811 811

k.bizon@dynamica.pl

Mateusz Czerwień

Specjalista d.s. Obsługi Szkód

12 273 44 24

724 470 260

m.czerwien@dynamica.pl

Magdalena Hołuj

Asystent biura obsługi klienta

12 273 44 28

m.holuj@dynamica.pl

Władysław Góralik

Specjalista ds. Obsługi Szkód

12 273 44 28

w.goralik@dynamica.pl

Sebastian Szymski

Specjalista Działu Części

12 273 44 23

s.szymski@dynamica.pl

Edyta Obonia

Specjalista d.s. Obsługi Szkód

12 273 44 24

724 450 300

e.obonia@dynamica.pl

Dorota Sroka

Dokumentacja / faktury

12 273 44 24

d.sroka@dynamica.pl

Centrum Obsługi Szkód Wrocław
Sławomir Gołąb
Sławomir Gołąb

Mistrz Blacharni-Lakierni

71 312 39 37

667 924 040

s.golab@dynamicawr.compet.pl

Tomasz Mikrut

Specjalista d/s Obsługi Szkód

690 854 040

t.mikrut@dynamica.pl

Krzysztof Brzeziński

Kierownik Biura Obsługi Klienta / Starszy Specjalista d/s obsługi szkód

71 312 39 37

661 594 040

k.brzezinski@dynamica.pl

Patrycja Czternastek

Specjalista ds. Obsługi Szkód

71 312 39 37

p.czternastek@dynamica.pl

Artur Makowczyński

Specjalista ds. Obsługi Szkód

71 312 39 37

885 766 766

a.makowczynski@dynamica.pl

Katarzyna Skuza

Dokumentacja / faktury

71 312 39 37

k.skuza@dynamica.pl

Tomasz Dobrowolski

Specjalista Działu Części Zamiennych

71 312 39 37

t.dobrowolski@dynamica.pl

Biuro Obsługi Klienta Rzeszów
Adrian Niewiadomski

Specjalista ds.obsługi szkód komunikacyjnych

17 783 41 81

691 811 811

a.niewiadomski@dynamica.pl

Centra Obsługi Szkód
Szymon Gutswa

Dyrektor Centrów Obsługi Szkód DYNAMICA

12 273 44 41

s.gutswa@dynamica.pl