SEAT Leon ST – ruszaj w podróż!

Szukasz przestronnego i komfortowego samochodu na letnie podróże?

 
Niezależnie od tego, czy wybierasz się za poza granice kraju, czy nad polskie jezioro, morze lub w góry – chcesz czuć się komfortowo. Twój samochód powinien być niezawodny i nie przysparzać Ci żadnych problemów w trasie. SEAT Leon to jeden z najbardziej kultowych i popularnych modeli samochodowych marki SEAT.  W wersji ST znakomicie sprawdzi się w podróżach i będzie idealnym towarzyszem Twoich codziennych i rekreacyjnych wyjazdów.

 

Zobacz, czego możesz spodziewać się po Leonie ST.

Po pierwsze przestrzenny…

SEAT Leon ST to miejsce zarówno dla rodziny, towarzyszów,  jak i wszystkich podróżnych bagażów. Komfort i wygoda to znaki rozpoznawcze samochodu w tej wersji. Z bagażnikiem o pojemności 587 litrów nic Cię nie zaskoczy.

 

Po drugie bezpieczny…

Za sprawą reflektorów Full LED w nowym Leonie ST widoczność trasy będziesz miał pod kontrolą, a to wszystko za sprawą dopracowanej technologii.

 

Po trzecie dostosowany do Twoich potrzeb…

Wszechstronny design i staranne linie nadwozia zadowolą najbardziej wymagających. By jeszcze lepiej dopasować detale i wnętrze do swoich potrzeb, masz możliwość skorzystania z dodatkowego wyposażenia oraz akcesoriów dedykowanych do SEAT-a Leona ST.

 

Po czwarte komfortowy pod każdym względem…

W podróży wpierać Cię będzie technologia SEAT-a Leona ST, dzięki któremu każdy przebyty kilometr stanie się przyjemnością. Będziesz mógł korzystać np. z nawigacji, bezprzewodowej ładowarki, kamery cofania, czujników parkowania czy dodatków typu Smart.

 

Skorzystaj ze specjalnej oferty na SEAT-a Leona ST z ratą już od 733 zł miesięcznie w salonie SEAT Dynamica. Teraz wszystkie modele SEAT-a z 5-letnią gwarancją.

*Rata 733 zł dotyczy oferty na SEATA-a Leona ST w wersji 1.2 TSI 85 KM ze skrzynią manualną – 5 biegową. Całkowita cena wynosi: 64 500 zł.