serwis 2

Będziesz zadowolony – SEAT bada zadowolenie swoich Klientów, którzy odwiedzają serwisy autoryzowane (Customer Satisfaction Survey SEAT). Wybrani losowo Klienci wypełniają szczegółową ankietę z przebiegu kontaktu z serwisem. Wyniki tych ankiet są opracowywane przez SEAT-a. Serwis DYNAMICA trzy razy z rzędu dostał najwyższą ilość punktów, spośród wszystkich serwisów SEAT-a w Polsce.

Miło spędzisz czas –podczas oczekiwania na naprawę lub wydanie samochodu oferujemy naszym Klientom: barek z ciepłymi i zimnymi napojami, ogólnodostępne WIFI, kącik dla dzieci.

Zachowasz mobilność, nie będziemy kolidować z Twoimi planami – w razie potrzeby mamy do Ciebie samochód zastępczy.

Fachowa naprawa i obsługa – pracownicy serwisu DYNAMICA posiadają ogromne doświadczenie w naprawach, obsłudze Klientów itp. Niemniej jednak, dzięki systematycznym wyjazdom na różnego rodzaju szkolenia, ich kwalifikacje są wciąż podnoszone.

Nie będziesz się niepokoić – podczas naprawy lub obsługi Właściciel jest na bieżąco informowany o przebiegu naprawy.a wszelkie trudności pojawiające się w trakcie naprawy są na bieżąco konsultowane z Właścicielem.

Szybka i fachowa obsługa telefoniczna – u nas telefony skierowane na serwis odbierają wykwalifikowani doradcy serwisowi – robimy wszystko aby Twój telefon został odebrany przez kompetentne osoby.