SERWIS SEAT DYNAMICA  W JAWORNIKU K/KRAKOWA

Serwis Dealera SEAT

 

Oferujemy pełen zakres przeglądów serwisowych i gwarancyjnych, aby pomóc utrzymać Twojego SEAT-a w idealnym stanie, dając Ci pełen spokój i wygodę.

 

JEST MNÓSTWO POWODÓW ABY WYBRAĆ WŁAŚNIE NASZĄ STACJĘ SERWISOWĄ

 

U nas wszystko widać – przeszklona poczekalnia umożliwia obserwację procesu naprawy;

 

Bez niespodzianek – o kosztach usługi nasi Klienci są informowani przed rozpoczęciem naprawy – dopiero po akceptacji kosztów przystępujemy do pracy, a jeżeli podczas naprawy zachodzi potrzeba jej rozszerzenia, zawsze konsultujemy to z Właścicielem i rozszerzamy usługę dopiero po akceptacji.

 

Bez ryzyka – posiadamy certyfikat jakości ISO 9001 w połączeniu z certyfikacją SSQMS ( spełnienie wymogów jakości ustalonych przez SEAT-a) w którym zdobyliśmy w roku 2006 najwyższą ilość punktów spośród wszystkich serwisów SEAT w Polsce, Klient każdorazowo dostaje pisemne potwierdzenie, że powierzył nam samochód, przed przyjęciem i po naprawie samochód jest poddawany oględzinom, sporządza się protokół przyjęcia, elementy wnętrza są zabezpieczane foliami ochronnymi, po naprawie samochód jest poddawany szczegółowej kontroli jakości, przed wydaniem Właścicielowi.

 

Będziesz zadowolony – SEAT bada zadowolenie swoich Klientów, którzy odwiedzają serwisy autoryzowane (Customer Satisfaction Survey SEAT). Wybrani losowo Klienci wypełniają szczegółową ankietę z przebiegu kontaktu z serwisem. Wyniki tych ankiet są opracowywane przez SEAT-a. Serwis DYNAMICA trzy razy z rzędu dostał najwyższą ilość punktów, spośród wszystkich serwisów SEAT-a w Polsce. Jaki z tego wniosek? – SEAT Dynamica to gwarancja satysfakcji na najwyższym poziomie

 

Miło spędzisz czas –podczas oczekiwania na naprawę lub wydanie samochodu oferujemy naszym Klientom: barek z ciepłymi i zimnymi napojami, telewizor, ogólnodostępne WIFI, kącik dla dzieci. W niedalekiej okolicy polecamy słynną wypoczynkową dzielnicę Myślenic – Zarabie.

 

Zachowasz mobilność, nie będziemy kolidować z Twoimi planami – dysponujemy samochodami zastępczymi, które są dostępne dla Klientów.

 

Fachowa naprawa i obsługa – pracownicy serwisu DYNAMICA posiadają ogromne doświadczenie w naprawach, obsłudze Klientów itp.Niemniej jednak, dzięki systematycznym wyjazdom na różnego rodzaju szkolenia, ich kwalifikacje są wciąż podnoszone.