JEST MNÓSTWO POWODÓW ABY WYBRAĆ NASZĄ STACJĘ SERWISOWĄ

U nas wszystko widać – przeszklona poczekalnia umożliwia obserwację procesu naprawy

Bez niespodzianek – o kosztach usługi nasi Klienci są informowani przed rozpoczęciem naprawy – dopiero po akceptacji kosztów przystępujemy do pracy.

Bez ryzyka – posiadamy certyfikat jakości ISO 9001 w połączeniu z certyfikacją SSQMS ( spełnienie wymogów jakości ustalonych przez SEAT-a) którym zdobyliśmy w roku 2006 najwyższą ilość punktów spośród wszystkich serwisów SEAT w Polsce, Klient każdorazowo dostaje pisemne potwierdzenie, że powierzył nam samochód, przed przyjęciem i po naprawie samochód jest poddawany oględzinom, sporządza się protokół przyjęcia, elementy wnętrza są zabezpieczane foliami ochronnymi, po naprawie samochód jest poddawany szczegółowej kontroli jakości, przed wydaniem Właścicielowi.

 

Będziesz zadowolony – SEAT bada zadowolenie swoich Klientów, którzy odwiedzają serwisy autoryzowane (Customer Satisfaction Survey SEAT). Wybrani losowo Klienci wypełniają szczegółową ankietę z przebiegu kontaktu z serwisem. Wyniki tych ankiet są opracowywane przez SEAT-a. Serwis DYNAMICA trzy razy z rzędu dostał najwyższą ilość punktów, spośród wszystkich serwisów SEAT-a w Polsce.

Miło spędzisz czas –podczas oczekiwania na naprawę lub wydanie samochodu oferujemy naszym Klientom: barek z ciepłymi i zimnymi napojami, ogólnodostępne WIFI, kącik dla dzieci.

Zachowasz mobilność, nie będziemy kolidować z Twoimi planami – w razie potrzeby mamy do Ciebie samochód zastępczy.

Fachowa naprawa i obsługa – pracownicy serwisu DYNAMICA posiadają ogromne doświadczenie w naprawach, obsłudze Klientów itp. Niemniej jednak, dzięki systematycznym wyjazdom na różnego rodzaju szkolenia, ich kwalifikacje są wciąż podnoszone.

Nie będziesz się niepokoić – podczas naprawy lub obsługi Właściciel jest na bieżąco informowany o przebiegu naprawy.a wszelkie trudności pojawiające się w trakcie naprawy są na bieżąco konsultowane z Właścicielem.

Szybka i fachowa obsługa telefoniczna – u nas telefony skierowane na serwis odbierają wykwalifikowani doradcy serwisowi – robimy wszystko aby Twój telefon został odebrany przez kompetentne osoby.

Samochody zastępcze

Dysponujemy bogatą flotą samochodów zastępczych. Do Państwa dyspozycji mamy mocno wyposażone auta marki SEAT z niskim przebiegiem.