Salon SEAT Warszawa
Michał Domeracki - Doradca handlowy
Michał Domeracki

Pełniący obowiązki Kierownika Salonu

+22 *** ** ** (pokaż numer)

salon.warszawa@dynamica.pl

Dawid Sznaucner
Dawid Sznaucner

Doradca Handlowy SEAT FOR BUSINESS Professional

+22 *** ** ** (pokaż numer)

salon.warszawa@dynamica.pl

Jakub Bombik

Asystent Działu Handlowego

+22 *** ** ** (pokaż numer)

j.bombik@dynamica.pl

Serwis SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN Warszawa
Klaudia Ochel

Asystentka Serwisu Mechanicznego

+22 *** ** ** (pokaż numer)

k.ochel@dynamica.pl

Magdalena Lewandowska

Asystentka Serwisu

+22 *** ** ** (pokaż numer)

m.lewandowska@dynamica.pl

Bartłomiej Baliński

Doradca Serwisowy

+22 *** ** ** (pokaż numer)

b.balinski@dynamica.pl

Sebastian Stępniewski

Doradca Serwisowy

+22 *** ** ** (pokaż numer)

s.stepniewski@dynamica.pl

Krzysztof Łakomy

Specjalista ds. Gwarancji

+22 *** ** ** (pokaż numer)

k.lakomy@dynamica.pl

Andrzej Toborek

Pełniący Obowiązki Kierownika Serwisu

+22 *** ** ** (pokaż numer)

a.toborek@dynamica.pl

Części i akcesoria
Jacek Araszkiewicz

Doradca Działu Części Zamiennych

+22 *** ** ** (pokaż numer)

czesci.warszawa@dynamica.pl

Michał Dobrzański

Doradca Działu Części Zamiennych

+22 *** ** ** (pokaż numer)

czesci.warszawa@dynamica.pl

Tomasz Mądry

Doradca Działu Części Zamiennych

+22 *** ** ** (pokaż numer)

czesci.warszawa@dynamica.pl

Agata Kaczanowska

Specjalista ds. Ubezpieczeń

+22 *** ** ** (pokaż numer)

a.kaczanowska@dynamica.pl

Stanisław Radziszewski

Specjalista ds. Kredytów i Leasingów

+22 *** ** ** (pokaż numer)

s.radziszewski@dynamica.pl

Centrum Obsługi Szkód
Ewa Mięczakowska

Specjalista d/s likwidacji szkód komunikacyjnych

+48 *** *** *** (pokaż numer)

e.mieczakowska@dynamica.pl

Zarząd
Tomasz Drzymała
Tomasz Drzymała

Dyrektor Zarządzający

+12 *** ** ** (pokaż numer)