Zasady ochrony prywatności

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie oraz w celach archiwizacyjnych . Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Przesyłając formularz kontaktowy wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Volkswagen Group Polska sp. z o.o. oraz podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami i usługami Administratora danych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.
Przesyłając formularz kontaktowy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Volkswagen Group Polska sp. z o.o. w celu realizacji działań marketingowych, w tym ich udostępnianie Autoryzowanym Dealerom SEAT-a oraz Autoryzowanym Serwisom SEAT-a, a także podmiotom świadczącym usługi powiązane z produktami Administratora danych, w tym usługi finansowe i ubezpieczeniowe w celu realizacji działań marketingowych.